Toimisto ja talous

Talouspäällikkö Maarit Mattila puh. 050 60 301, maarit.mattila@sahkoliitto.fi

Tietohallintoasiantuntija Anne Hoivala puh. 050 409 8458, anne.hoivala@sahkoliitto.fi

Maksuliikenteenhoitaja Niina Loukola puh. 050 315 6708, niina.loukola@sahkoliitto.fi

Palkanlaskija Maija Myllymäki-Nälli puh. 050 315 6714, maija.myllymaki-nalli@sahkoliitto.fi

Toimistotyöntekijä Teija Niemenmaa puh. 050 371 8961, teija.niemenmaa@sahkoliitto.fi

Siistijä/vahtimestari Kati Berglind puh. 050 315 6729, kati.berglind@sahkoliitto.fi

Kaarniemen aluevalvoja Tapio Haikka puh. 0440 557 841, tapio.haikka@sahkoliitto.fi