Järjestämis- ja järjestötyö

Järjestämis- ja järjestötyö 03 252 0600

 

Vastaava järjestöasiantuntija Reijo Salmi puh. 050 67 591, reijo.salmi@sahkoliitto.fi

Järjestöasiantuntija Tapio Heikkinen puh. 050 351 6628, tapio.heikkinen@sahkoliitto.fi

Järjestöasiantuntija Juha Jumisko puh. 050 60 306, juha.jumisko@sahkoliitto.fi

Järjestöasiantuntija Kaisa Järvensivu puh. 050 409 8456, kaisa.jarvensivu@sahkoliitto.fi

Työehto- ja järjestöasiantuntija Jari Räsänen puh. 050 60 304 , jari.rasanen@sahkoliitto.fi

Järjestöasiantuntija Ari Wigelius puh. 050 68 298, ari.wigelius@sahkoliitto.fi

Alueasiantuntija Ekman Jani puh. 050 68 296, jani.ekman@sahkoliitto.fi

Alueasiantuntija Heikkinen Janne puh. 050 493 8465, janne.heikkinen@sahkoliitto.fi