Hallinto

Talous- ja henkilöstöpäällikkö Maarit Mattila puh. 050 60 301, maarit.mattila@sahkoliitto.fi

Assistentti, johto Minna Ahonen puh. 050 409 8455, minna.ahonen@sahkoliitto.fi (Johtoryhmä, Hallitus, Edustajisto)

Assistentti, hallinto Anne Lindeman puh. 050 465 0227, anne.lindeman@sahkoliitto.fi

Assistentti, hallinto Anne-Marie Paasonen puh. 050 409 8468, anne-marie.paasonen@sahkoliitto.fi (Oikeusapu, Työympäristö ja työsuojelu)

Assistentti, hallinto Sanna Sipinen puh. 050 5730 488, sanna.sipinen@sahkoliitto.fi (Sähköistys- ja sähköasennusala, Energia-, ICT- ja verkostoala)

Assistentti, hallinto Iida Viljanen puh. 050 562 2700, iida.viljanen@sahkoliitto.fi (Teollisuus- ja erityisalat, lomapaikkojen varaukset)

Talous- ja HR-asiantuntija Niina Loukola puh. 050 315 6708, niina.loukola@sahkoliitto.fi

IT-asiantuntija Anne Hoivala puh. 050 409 8458, anne.hoivala@sahkoliitto.fi

Aluevalvoja (Kaarniemi) Tapio Haikka puh. 0440 557 841, tapio.haikka@sahkoliitto.fi